Yaşam

Kızılcık Şerbeti’nin Görkem’i Özge Özacar: Tepkiler benden ziyade karaktere

Show Tv ekranlarında izleyiciyle buluşan ‘Kızılcık Şerbeti’ dizisinde Görkem rolüne hayat veren oyuncu Özge Özacar seyircilerden gelen tepkileri yorumladı.

Özge Özacar dizide canlandırdığı Görkem karakterine gelen olumsuz yorumlara karşı, “Mesela biz sizinle birebir tanış olduğumuz için siz beni biliyorsunuz ve bir şey söyleyecek olsanız da nezaketle söylersiniz. Sosyal medyanın da öyle bir ince çizgisi var. Marmara Üniversitesi İletişim Bölümü çıkışlıyım. Medya okur-yazarlığı tarafını oradan aldığım için de zaten ben Özge olarak kimim ve internetten ya da sokaktan biri bir şey dendiğinde Özge’nin ayrımını yapacak bir eğitim seviyesine sahibim olduğuma inanıyorum açıkçası. O insanların da Sıla’nın olur bir başkasının olur hiç fark etmez. Sevdiklerinden destek olmak istemelerini çok kıymetli buluyorum. Oradaki tepki de Özge olarak değil, benden ziyade karaktere” dedi.

Oyuncu, küfür ve hakaret içerikli mesajlarla ilgili ise “Ben onlara takılmıyorum, birebir tanışsak kimse küfür etmez bence…” yorumunu yaptı.

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

haberkeciborlu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Başa dön tuşu