Haber

AK Parti Edirne İl Başkanı İş İnsanlarını Ziyaret Etti

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba iş insanlarını ziyaret etti.

İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre İba, inşaat firması sahibi Bülent Polat’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olmasını diledi.

Kentteki inşaat sektörü hakkında fikir alışverişinde bulunan İba, Polat’ın yerli otomobili Togg ile hatıra fotoğrafı da çektirdi.

İba ve beraberindekiler, işadamları Orhan Yazgan, Olcay Özakıncı, Kıvanç Özakıncı, Zekayi Algur, Özgür Dinç, Gizem Dinç Berk ve Edirne Tatlıcı Bufeci Kebap ve Lokantalar Esnaf Odası Başkanı Harun Özen’i ziyaret etti.

İba, “Birlikte Edirne için” sloganıyla iş insanlarını ziyaret etmeye devam edeceklerini kaydetti.

İba, vatandaşlarla görüşmeye geldi

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Nişancıpaşa Mahallesi sakinleriyle görüşmeye geldi.

İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, vatandaşlardan Fatma Şen’in daveti üzerine mahallelilerle bir araya gelip sohbet eden İba, şehrin sorunlarını vatandaşlardan dinledi.

İba burada yaptığı konuşmada birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhunun Edirne’nin geleceğini şekillendireceğini belirtti.

Birlik olmanın verdiği güçle hak ettikleri Edirne’ye ulaşacaklarını belirten İba, şunları kaydetti:

“Davetten dolayı çok mutlu oldum ve gururlandım. Dört yıldır Edirne için mücadele ediyoruz. Seçimlerde de Edirne’ye hizmet belediyeciliği getirmek istiyoruz. Ben de sizler gibi Edirne’de yaşıyorum. Edirne’de hizmet veriyoruz. Her gün onlarca esnaf ve iş insanı ile görüşüp sohbet ediyoruz. Edirne’nin yerel yönetimler açısından çok ciddi eksiklikleri var.”

Bunun istenilen ve hak edilen Edirne olmadığını ifade eden İba, Edirne Belediyesi’nin bu anlamda AK Parti belediyesi ile görüşmesi gerektiğini söyledi.

Gençlik Kolları Başkanı Cambaz görevinden ayrıldı

AK Parti Edirne İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Cambaz görevinden ayrıldığını açıkladı.

AK Parti Edirne İl Başkanlığından yapılan açıklamada Cambaz, AK Parti’nin yeniliğin, değişimin, gençliğin ve geleceğin partisi olduğunu belirtti.

Üç yıldır görevini yaptığını belirten Cambaz, “Rabbim bize böyle bir dünya lideriyle yürüme fırsatı verdiği ve zaferler verdiği için çok hamd ediyorum.

AK Parti teşkilatına daha sağlıklı hizmet verebilmek için görevinden af ​​talebinde bulunduğunu belirten Cambaz, şunları kaydetti:

“Bu bir Fatiha. Bu bir başlangıç. ‘Bu musiki burada bitmez’ diyerek çalışmalarımıza devam edeceğiz. Türkiye’nin Asrını hep birlikte inşa edeceğiz.Bu vesileyle milletvekilliği adaylığı, il başkanlığı gibi misyonlar için gençleri uygun gören gençlerin yedek kulübesinde olmadıklarını bir kez daha hatırlatıyor, şükranlarımı sunuyorum. İlk 11’de sahaya çıkan ve gençlere bir ağabeylik yapma ve şehrimize hizmet etme imkanı sağlayan dünya liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a, birlikte çalıştığım teşkilat mensuplarına da teşekkür ederim. görev sürem boyunca uyum içinde.”

haber-dernekpazari.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu