Teknoloji

Yoğun İlgi: Türkiye’de Pokémon GO Sonbahar Rüzgarı

Pokémon Go Türkiye’de düzenleyeceği fiyatsız sonbahar etkinlikleriyle Pokémon severlerle buluşuyor. Aktifliklerin birinci durağı olan İstanbul’da ağır bir ilgiyle karşılanan Pikachu, 4 Aralık’ta İzmir Agora AVM ve 10 Aralık’ta Ankara Armada AVM’de özel oyun içi bonusları ve armağanlar vermek üzere hayranlarını bekliyor.

Etkinliğin birincisinin İstanbul’da ağır ilgiyle geçmesinin üzerine, İzmir ve Ankara’daki Pokémon severler özel Pokémon GO sonbahar etkinliğinin bir parçası olmak için sabırsızlanıyor. Doyasıya eğlenceyle birlikte bir dizi ayrıcalığın keyfinin çıkarılacağı etkinlik, yüz yüze Pikachu buluşması, oyun içi bonuslar, Pokémon GO’da parti şapkalı Pikachu’yu yakalama fırsatı ve daha fazlasını içeriyor.

Bu etkinliklerle, Pikachu ilk kez Pokémon GO’dan çıkıp yüz yüze buluşma için Türkiye’ye geliyor! İştirakçiler, Pikachu ile tanışmanın çabucak akabinde eğlenceli vazifeleri tamamlayarak çıkartma ve rozet üzere Pokémon GO temalı armağanlar kazanmanın keyfini çıkarabiliyor. Aktiflikten ayrılmadan evvel herkes ikonik Fare Pokémon ile fotoğraf da çektirebiliyor.

Ücretsiz olarak yüz yüze gerçekleştirilecek olan etkinlikler; İstanbul’un akabinde 4 Aralık’ta İzmir Agora AVM ve 10 Aralık’ta ise Ankara Armada AVM’de yer alacak. Aktiflik mühleti boyunca

Pokémon GO’nun toplumsal medya hesapları üzerinden yapılacak ikram çekilişleriyle sonbahar rüzgarı tesirini online platformlarda da göstermeye devam edecek.

Etkinlik ve sürprizler hakkında şimdiki bilgileri takip etmek için Pokémon GO blog sayfasını ve Pokémon GO Türkiye resmî toplumsal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu