Haber

Muharrem İnce partisinin el işaretini tanıttı

Vatan Partisi Genel Başkan adayı Muharrem İnce, partisinin bir otelde düzenlediği milletvekili aday tanıtım programında, Türkiye’nin barışa, adalete, hukuka, adalete, ahlaka ve akla ihtiyacı olduğunu, bunu da Vatan’ın getireceğini savundu. Parti.

Sloganlarının “Ne sağdan, ne soldan Atatürk’ün yolu” olduğunun altını çizen İnce, “Ne millet, ne millet tek yol vatandır. Rize’de ilk defa yol gösteriyorum. Partimizin nişanı dedemin babaannemin memleketinde Nedir bu Üçüncü yol Ne Sağdan Soldan Atatürk yolundan Biz üçüncü yoluz Millete tercih sunarız Bugünden itibaren meydanlar Sokaklar bu tabelayla dolacak.Bir aya kadar bütün Türkiye ne yaptığımızı görecek.” dedi.

Seçim öncesi herkesin kendisine saldırdığını öne süren İnce, “Gün geçmiyor ki sahte belge çıkmıyor. Eşimin cip yok. Yok öyle bir şey. aile.” sözlerini kullandı.

10 MİLYON DOLAR İDDİASI

Bir gazetecinin 10 milyon dolar aldığını paylaştığını vurgulayan İnce, “Bu çılgınlık. Kendisine ‘İftira atıyorsun düzelt. Seni dava edeceğim. Gazeteciyi dava etmek istemiyorum’ diye mesaj attım. Kolay kolay açmıyorum, bana mesaj attı, ‘Muharrem İnce iddiaları reddediyor. Bugünlük saat 4’teki yayını bekliyorum.’ Ne güzel adam Nerdesin müsait misin Müsait misin Programın var mı Evet Rize’deyim gel bunu dava edeceğim Kazandığım parayı Vatan Partisi’ne bağışlayacağım.

“Sadullah Ergin, CHP’nin Atatürk’ün Çankaya milletvekili adayı.” İnce, sözleriyle, “Bütün bunlar küstahlık. Yargıyı FETÖ’cülerle dolduran, Silivri’de inleten, Meclis’te FETÖ’yü savunan, Silivri mahkemelerini savunan Ali Dibocu bir bakandır. İzmir’de birincidir.” Rütbe adayı Yüksel Taşkın, ‘Kemalizm ırkçılıktır.’ Diyor ki bu 77 kişiyi CHP listelerine koyuyorlar içim yanıyor bu iktidarla olmaz muhalefetle olmaz” dedi.

Türkiye’nin yeni telaffuzlara ihtiyacı olduğunu belirten İnce, “Bu ülkede üretimi artıracağız, tarımı destekleyeceğiz, eğitimin kalitesini artıracağız, mültecileri göndereceğiz, yargıyı bağımsız, tarafsız, hızlı ve etkin adaletli konuma getireceğiz. Biliyoruz ki Bizim işimiz zor Şeytan taşlamaktan tavaf edemeyiz.” İftiralar, iftiralar, sahte belgeler ortalıkta uçuşuyor ama onlar bizim onlara boyun eğeceğimizi sanıyorlar. Asla boyun eğmeyeceğiz. Doğru bildiğimiz yolda devam edeceğiz” dedi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Başa dön tuşu