Haber

Medipol Başakşehir’den depremzedelere yardım

Başakşehir Fatih Terim Stadı’nda depremzedelere gönderilecek yardım malzemelerinin hazırlanmasına Medipol Başakşehir Lideri Göksel Gümüşdağ, yönetim kurulu üyeleri, Teknik Müdür Emre Belözoğlu, futbolcular ve teknik heyettekiler destek verdi.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ilde büyük hasara yol açan depremlerin ardından Başakşehir, oradaki vatandaşlara takviye için yardım TIR’ı gönderiyor. Başakşehir Fatih Terim Stadı’ndaki bağış toplama çalışmalarına Medipol Başakşehir Lideri Göksel Gümüşdağ, yönetim kurulu üyeleri, Teknik Müdür Emre Belözoğlu, futbolcular ve teknik heyet de katıldı.

Turuncu-lacivertliler konuyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Kulübümüz, ülkemizi büyük bir üzüntüyle geride bırakan deprem felaketinden etkilenen vatandaşlarımıza bir yardım tırı gönderiyor. Kulüp Başkanımız Göksel Gümüşdağ. Ülkemizi kasıp kavuran deprem felaketinden etkilenen vatandaşlarımıza ulaştırmak üzere yönetim kurulumuz, teknik heyetimiz, futbolcularımız ve personelimiz hazırlandı. Yardım kolilerini yardım tırımıza yükledi” denildi. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Başa dön tuşu