Haber

Bandırma’dan afet bölgesine çadır desteği

BALIKESİR (İGFA) –Bandırma Belediyesi, Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ilde büyük yıkıma neden olan depremin ardından afet bölgesinde başlattığı yardım seferberliğini sürdürüyor.

Bandırma Belediyesi çalışanlarından oluşan ekip depremin yaralarını sarmaya çalışırken, Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun da yapılan çalışmaları yakından takip ediyor.

İl Başkanı Av. Tolga Tosun ve ekibi, yıkımın en fazla olduğu illerden biri olan Adıyaman’da çalışmalara takviye yapıyor.

Adıyaman’ın Gölbaşı İlçesini ilk kez ziyaret eden Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun burada bir dizi açıklama yaptı. İl Başkanı Av. Tolga Tosun, “Afet bölgesinin her noktasındayız. Büyük deprem felaketi, kent merkezleri ve ilçelerde büyük yıkıma yol açtığı gibi, köylerde de ağır hasara yol açtı. Ekiplerimiz zorlu kış şartlarında büyük bir gayretle yardımları ulaştırmaya devam ediyor. Yardım eli uzatmadığımız yer kalmayacak” dedi.

İl Başkanı Av. Tolga Tosun, Besni Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınan yaralı vatandaşlar ve yakınlarını ziyaret ettikten sonra, Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, İzmir Milletvekili Ednan Arslan ve Muğla Milletvekili Mürsel Alban ile birlikte yardım malzemelerinin depolandığı alandaki çalışmalara bizzat katıldı. CHP Adıyaman afet koordinatörlüğüne atandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Başa dön tuşu